«Η κοινωνία σε θέλει να είσαι απλώς ένα φωτοαντίγραφο, ποτέ ένα πρωτότυπο» Όσσο

Δευτέρα, 30 Οκτωβρίου 2017

Αποτελέσματα Εκλογών ΟΕΣΒΔΕΝ

« Αποτελέσματα Εκλογών ΟΕΣΒΔΕΝ Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2017»


ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Δικαίωμα ψήφου είχαν : 39 Αντιπρόσωποι.
Ψήφισαν : 33
Άκυρα : 0
Λευκά : 0

Έλαβαν :  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ :13 ΨΗΦΟΥΣ ( 4 ΕΔΡΕΣ )
                  ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ –ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: 11 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΕΔΡΕΣ)
                  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ : 9  ΨΗΦΟΥΣ    ( 3 ΕΔΡΕΣ )
                 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ


ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ: ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)                                                                                                                    
                                                                                                 ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
                                                                                                 ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  (ΑΓΡΙΝΙΟ)                                                                                                            
                                                                                                 ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ–ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ(ΑΓΡΙΝΙΟ)
                                                                                                         ΜΠΕΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
                                                                                                         ΠΙΕΡΡΑΤΟΣ ΧΑΡΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
                                                                                                         ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)     
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ : ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
                                                                                           ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
                                                                                           ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΡΤΑ)


      * Η συγκρότηση σε σώμα του νέου Δ.Σ. θα πραγματοποιηθεί  τις επόμενες μέρες. 

* Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δικαίωμα ψήφου είχαν : 39 Αντιπρόσωποι.
Ψήφισαν : 33
Άκυρα : 0
Λευκά : 0

 Έλαβαν : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ : 13 ΨΗΦΟΥΣ ( 2 ΕΔΡΕΣ )
                 ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: 11 ΨΗΦΟΥΣ (1 ΕΔΡΑ)
                 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ :           -       

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ:  ΓΚΙΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
                                                                                                  ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

* Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.


ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ( ΕΣΕΕ )

Δικαίωμα ψήφου είχαν : 39 Αντιπρόσωποι.
Ψήφισαν : 33
Άκυρα : 0
Λευκά : 0

 Έλαβαν : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ : 13 ΨΗΦΟΥΣ ( 5  ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ )
                  ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: 11 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
                  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ : 9 ΨΗΦΟΥΣ (4  ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
           
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ
                                                                    
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ :ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΕΡΜΟ)
                                                                                                  ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
                                                                                                  ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
                                                                                                  ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
                                                                                                  ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ(ΑΓΡΙΝΙΟ)
                                                                                                        ΜΠΕΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
                                                                                                        ΠΙΕΡΡΑΤΟΣ ΧΑΡΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)                                                                                                                        
                                                                                                        ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ :  ΑΓΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
                                                                                            ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ
                                                                                            ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΡΤΑ)
                                                                                            ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΡΤΑ)
    * Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.

                                                                          ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΕΣΒΔΕΝ
  ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ ΤΗΣ Γ.Σ.              Η   ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ