![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiej92yt4nUtM9M4eAA5PsNOOEe0x1VzT-CGwwpKrxl677gOCEbdVF5D1T06P_9whQscZa16mYe_WHL7lNdOPsvz2SZCzmX1V4a9NratQkDRcCrMt15rvrPIuR5sqbGv4RSBo2d5OMXV8Oz/s400/IMG_2651.JPG)
Στον τρίτο αγώνα μπαράζ, που έγινε σήμερα, στο γήπεδο του Καινούργιου (05:30μ.μ.) και που έληξε πριν από λίγο, για την παραμονή στην Α΄ΕΠΣΝΑ, η ΙΣΤΟΡΙΚΗ ομάδα ΔΟΞΑ του ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ κέρδισε τον ΟΜΗΡΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ με σκορ 2-1!! και παρέμεινε στην Α΄ Κατηγορία!!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ!!!…..ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ Σ’ ΟΣΟΥΣ ΣΥΝΕΒΑΛΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΕΥΞΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΤΟΧΟΥ, Σ’ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!
(Διαβάστε σε λίγο το ρεπορτάζ)