![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZIm9z9KuMna8w4HDp8cPZaRv0-2QppERWmujiGr9d2vEiXowyY2HpFdekUKJ3dSAsYEqvz__aS1x3TjWVlQQh6V5y4ZvjVExe26kCOeqqNvfO8BGPe0KRb5AHNnv_HjjFj_HYdycRpzo/s320/IMG_1898.JPG)
Πολιτική ενημέρωση και οργανωτικά θέματα θα απασχολήσουν την συνεδρίαση της Νομαρχιακής Συνέλευσης (ΝΟ.Σ) που θα πραγματοποιηθεί στο Μεσολόγγι την προσεχή Κυριακή 7 Μαρτίου και ώρα 11.00 το πρωί στην αίθουσα εκδηλώσεων της νομαρχιακής αυτοδιοίκησης.
Στην συνεδρίαση θα παραστούν, ο Γεν. Δ/ντής της Ν.Δ. Μ. Δασκαλάκης, ο Γραμματέας Οργανωτικού Μανώλης Αγγελακας καθώς και ο αναπληρωτής Γραμματέας Ευθύμιος Δρόσος.
ΝΟΔΕ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ