«Η κοινωνία σε θέλει να είσαι απλώς ένα φωτοαντίγραφο, ποτέ ένα πρωτότυπο»Όσσο
Πέμπτη 6 Μαΐου 2010
Συλλαλητήριο σήμερα στο Αγρίνιο!
Το Π.Α.ΜΕ. καλεί το λαό της περιοχής στο συλλαλητήριο που οργανώνει σήμερα Πέμπτη 6 Μάη στις 7 το βράδυ στην κεντρική πλατεία Αγρινίου Θα συζητηθούν στη Βουλή τα μέτρα της κυβέρνησης που ισοπεδώνουν κατακτήσεις και δικαιώματα και πρέπει με τον αγώνα μας να τα ανατρέψουμε.