![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_KrUBCYyXDhnAChqFWKAtcijwVGKholjaRDTx8zJRk1uYB5P9JX-Z86NgDXdEcu6W7qqU7MREZzggVVFSqZw7qBFMsMnYT7QAk5JYhGiuZILI1bZGJsig8xfJhgp5Jq7HbQgWQuYIwiM/s400/%CE%9A%CE%91%CE%A4%CE%91%CE%A3%CE%A7%CE%95%CE%98%CE%95%CE%9D%CE%A4%CE%91.jpg)
Την 28-5-2010 και ώρα 17.45΄ στον Άγιο Ιωάννη Ρέντη- Πειραιά από Αστυνομικούς του Τμήματος Δίωξης Ναρκωτικών Αγρινίου με την συνδρομή αστυνομικών της Υποδιεύθυνσης Δίωξης Ναρκωτικών Αττικής, συνελήφθη 22χρονος αλλοδαπός Αλβανικής υπηκοότητας, ο οποίος κατείχε προς πώληση ένα (1) κιλό ηρωίνης.
Ναρκωτική ουσία κατασχέθηκε. Συλληφθείς με σχηματισθείσα σε βάρος του δικογραφία οδηγηθεί κ. Εισαγγελέα Πειραιώς. Ενεργείται προανάκριση από το Τμήμα Δίωξης Ναρκωτικών Αγρινίου.