«Η κοινωνία σε θέλει να είσαι απλώς ένα φωτοαντίγραφο, ποτέ ένα πρωτότυπο» Όσσο

Τρίτη, 12 Ιουνίου 2018

ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018

Πέμπτη 14/6     18:00 Ρωσία – Σαουδική Αραβία     ΕΡΤ1     Luzhniki Stadium, Μόσχα
 

Παρασκευή 15/6     15:00 Αίγυπτος – Ουρουγουάη     ΕΡΤ1     Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ
Παρασκευή 15/6     18:00 Μαρόκο – Ιράν     ΕΡΤ1     Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Παρασκευή 15/6     21:00 Πορτογαλία – Ισπανία     ΕΡΤ1     Fisht Stadium, Σότσι...


 

Σάββατο 16/6     13:00 Γαλλία – Αυστραλία     ΕΡΤ1     Kazan Arena, Καζάν
Σάββατο 16/6     16:00 Αργεντινή – Ισλανδία     ΕΡΤ1     Spartak Stadium, Μόσχα
Σάββατο 16/6     19:00 Περού – Δανία     ΕΡΤ1     Mordovia Arena, Σαράνσκ
Σάββατο 16/6     22:00 Κροατία – Νιγηρία     ΕΡΤ1     Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ
 

Κυριακή 17/6     15:00 Κόστα Ρίκα – Σερβία     ΕΡΤ1     Samara Arena, Σαμάρα
Κυριακή 17/6     18:00 Γερμανία – Μεξικό     ΕΡΤ1     Luzhniki Stadium, Μόσχα
Κυριακή 17/6     21:00 Βραζιλία – Ελβετία     ΕΡΤ1     Rostov Arena, Ροστόβ
 

Δευτέρα 18/6     15:00 Σουηδία – Νότια Κορέα     ΕΡΤ1     Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
Δευτέρα 18/6     18:00 Βέλγιο – Παναμάς     ΕΡΤ1     Fisht Stadium, Σότσι
Δευτέρα 18/6     21:00 Τυνησία – Αγγλία     ΕΡΤ1     Volgograd Arena, Βόλγογκραντ
 

Τρίτη 19/6     15:00 Κολομβία – Ιαπωνία     ΕΡΤ1     Mordovia Arena, Σαράνσκ
Τρίτη 19/6     18:00 Πολωνία – Σενεγάλη     ΕΡΤ1     Spartak Stadium, Μόσχα
Τρίτη 19/6     21:00 Ρωσία – Αίγυπτος     ΕΡΤ1     Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
 

Τετάρτη 20/6     15:00 Πορτογαλία – Μαρόκο     ΕΡΤ1     Luzhniki Stadium, Μόσχα
Τετάρτη 20/6     18:00 Ουρουγουάη – Σ. Αραβία     ΕΡΤ1     Rostov Arena, Ροστόβ
Τετάρτη 20/6     21:00 Ιράν – Ισπανία     ΕΡΤ1     Kazan Arena, Καζάν
 

Πέμπτη 21/6     15:00 Δανία – Αυστραλία     ΕΡΤ1     Samara Arena, Σαμάρα
Πέμπτη 21/6     18:00 Γαλλία – Περού     ΕΡΤ1     Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ
Πέμπτη 21/6     21:00 Αργεντινή – Κροατία     ΕΡΤ1     Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
 

Παρασκευή 22/6     15:00 Βραζιλία – Κόστα Ρίκα     ΕΡΤ1     Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Παρασκευή 22/6     18:00 Νιγηρία – Ισλανδία     ΕΡΤ1     Volgograd Arena, Βόλγογκραντ
Παρασκευή 22/6     21:00 Σερβία – Ελβετία     ΕΡΤ1     Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ
 

Σάββατο 23/6     15:00 Βέλγιο – Τυνησία     ΕΡΤ1     Spartak Stadium, Μόσχα
Σάββατο 23/6     18:00 Νότια Κορέα – Μεξικό     ΕΡΤ1     Rostov Arena, Ροστόβ
Σάββατο 23/6     21:00 Γερμανία – Σουηδία     ΕΡΤ1     Fisht Stadium, Σότσι
 

Κυριακή 24/6     15:00 Αγγλία – Παναμάς     ΕΡΤ1     Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
Κυριακή 24/6     18:00 Ιαπωνία – Σενεγάλη     ΕΡΤ1     Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ
Κυριακή 24/6     21:00 Πολωνία – Κολομβία     ΕΡΤ1     Kazan Arena, Καζάν
 

Δευτέρα 25/6     17:00 Ουρουγουάη – Ρωσία     ΕΡΤ1     Samara Arena, Σαμάρα
Δευτέρα 25/6     17:00 Σ. Αραβία – Αίγυπτος     ΕΡΤ2     Volgograd Arena, Βόλγογκραντ
Δευτέρα 25/6     21:00 Ισπανία – Μαρόκο     ΕΡΤ1     Mordovia Arena, Σαράνσκ
Δευτέρα 25/6     21:00 Ιράν – Πορτογαλία     ΕΡΤ2     Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ
 

Τρίτη 26/6     17:00 Δανία – Γαλλία     ΕΡΤ1     Luzhniki Stadium, Μόσχα
Τρίτη 26/6     17:00 Αυστραλία – Περού     ΕΡΤ2     Fisht Stadium, Σότσι
Τρίτη 26/6     21:00 Νιγηρία – Αργεντινή     ΕΡΤ1     Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Τρίτη 26/6     21:00 Ισλανδία – Κροατία     ΕΡΤ2     Rostov Arena, Ροστόβ
 

Τετάρτη 27/6     17:00 Νότια Κορέα – Γερμανία     ΕΡΤ1     Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ
Τετάρτη 27/6     17:00 Μεξικό – Σουηδία     ΕΡΤ2     Kazan Arena, Καζάν
Τετάρτη 27/6     21:00 Σερβία – Βραζιλία     ΕΡΤ1     Spartak Stadium, Μόσχα
Τετάρτη 27/6     21:00 Ελβετία – Κόστα Ρίκα     ΕΡΤ2     Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
 

Πέμπτη 28/6     17:00 Σενεγάλη – Κολομβία     ΕΡΤ1     Samara Arena, Σαμάρα
Πέμπτη 28/6     17:00 Ιαπωνία – Πολωνία     ΕΡΤ2     Volgograd Arena, Βολγκογκράντ
Πέμπτη 28/6     21:00 Αγγλία – Βέλγιο     ΕΡΤ1     Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ
Πέμπτη 28/6     21:00 Παναμάς – Τυνησία     ΕΡΤ2     Mordovia Arena, Σαράνσκ
 

Σάββατο 30/6     17:00 Φάση των «16»     ΕΡΤ1     Kazan Arena, Καζάν
Σάββατο 30/6     21:00 Φάση των «16»     ΕΡΤ1     Fisht Stadium, Σότσι
 

Κυριακή 1/7     17:00 Φάση των «16»     ΕΡΤ1     Luzhniki Stadium, Μόσχα
Κυριακή 1/7     21:00 Φάση των «16»     ΕΡΤ1     Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
 

Δευτέρα 2/7     17:00 Φάση των «16»     ΕΡΤ1     Samara Arena, Σαμάρα
Δευτέρα 2/7     21:00 Φάση των «16»     ΕΡΤ1     Rostov Arena, Ροστόβ
 

Τρίτη 3/7     17:00 Φάση των «16»     ΕΡΤ1     Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Τρίτη 3/7     21:00 Φάση των «16»     ΕΡΤ1     Spartak Stadium, Μόσχα
 

Παρασκευή 6/7     17:00 Προημιτελικός     ΕΡΤ1     Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
Παρασκευή 6/7     21:00 Προημιτελικός     ΕΡΤ1     Kazan Arena, Καζάν
 

Σάββατο 7/7     17:00 Προημιτελικός     ΕΡΤ1     Samara Arena, Σαμάρα
Σάββατο 7/7     21:00 Προημιτελικός     ΕΡΤ1     Fisht Stadium, Σότσι
 

Τρίτη 10/7     21:00 Ημιτελικός     ΕΡΤ1     Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
 

Τετάρτη 11/7     21:00 Ημιτελικός     ΕΡΤ1     Luzhniki Stadium, Μόσχα
 

Σάββατο 14/7     17:00 Μικρός τελικός     ΕΡΤ1     Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
 

Κυριακή 15/7     18:00 Τελικός     ΕΡΤ1     Luzhniki Stadium, Μόσχα