![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQIvQnZw2HCC22pqR7JV11QIffQ9xMCSLUtJnkL91M9YPNxZS32LZuRkoPvPIixyT0xMRpvXF9fmUfeFECNiWCp8RPrJGHBv3IADDDgqhyP4HZBLuprGIflhQTwNFdh8bfobytjNzELy0/s400/%CE%A0%CE%91%CE%A3%CE%95%CE%92%CE%95.jpg)
Η Γραμματεία Αιτ/νίας της Π.Α.Σ.ΕΒΕ. σε καλεί να πάρεις μέρος στην πλατιά σύσκεψη που διοργανώνει την Τετάρτη 21 Ιούλη 2010 και ώρα 7:00μμ στο Επιμελητήριο Αιτ/νίας στο Αγρίνιο
Θα μιλήσει: το μέλος της Πανελλαδικής γραμματείας της Π.Α.Σ.ΕΒΕ. : Φάνης Λάφης.
ΘΕΜΑ: « Η Επίθεση της κυβερνητικής πολιτικής στο λαϊκό εισόδημα, το φορολογικό, το ασφαλιστικό και οι επιπτώσεις της, στους μικρομεσαίους Ε.Β.Ε. Η δική μας απάντηση και δράση το επόμενο διάστημα »
Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ