![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8LM5o5G5t5PcE1uh4YCbNBAJ017L5q4sJE7s2GwWU3r-fIK_N82Q-xcNNraO5D3B80vfIXhlU2wuodEaUTrysxe3dkNM-L7pVmyGPOmDwt2CeT4gAKAyA-AmvijYixLxZKV1txvP3hFQ/s400/%CE%9D%CE%AD%CE%B1+%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1+%2831%29.png)
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgrR1gPTJGOiNa1n0r8IxTGWEE0jUzRY7Gmfeks1vTUEpnexGyKnymKILHDH-IqvZ3Z2jt8kxBTU__GvYhXrMbMIK_QcHeLB-YT9GuemPYPkHGstOomSlsmXHxMGGilL1jlvfpf3YD0Ywk/s400/%CE%9D%CE%AD%CE%B1+%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1+%2830%29.png)
ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ 1979
Ταχ. Διεύθυνση: Καινούργιο Δ. Θεστιέων
ΤΚ 30005
www.thestieis.gr
e-mail: thestieis@thestieis.gr
Καινούργιο 16 / 07 / 2010
Ανακοίνωση
Ο Πολιτιστικός Όμιλος Καινουργίου «ΟΙ ΘΕΣΤΙΕΙΣ» ενημερώνει τα μέλη του ότι η από ετών καθιερωμένη Γιορτή Αθερίνας θα πραγματοποιηθεί από τον Όμιλο στις 28 Αυγούστου 2010 και έχει ενταχθεί με απόφαση του ΔΣ (αρ πρ. 17–19/06/2010) στις Πολιτιστικές και Αθλητικές εκδηλώσεις ΘΕΣΤΙΑ 2010 που διοργανώνει ο Αθλητικός Πολιτιστικός Όμιλος Καινουργίου ΔΟΞΑ.
Σε οποιαδήποτε άλλη γιορτή που διοργανώνει ο Δήμαρχος Δήμου Θεστιέων δεν έχουμε καμία συμμετοχή και ανάμειξη και μας ένταξε στο πρόγραμμά του εν αγνοία μας και αυθαίρετα.
Με εκτίμηση
Το ΔΣ του Ομίλου