«Η κοινωνία σε θέλει να είσαι απλώς ένα φωτοαντίγραφο, ποτέ ένα πρωτότυπο» Όσσο

Κυριακή, 5 Μαΐου 2019

Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Μεσολογγίου το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος
Το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Μεσολογγίου το Σάββατο ο επικεφαλής της και υποψήφιος δήμαρχος ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ Δημήτρης Κομπλίτσης.
Το ψηφοδέλτιο με τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους του δήμου  Ξηρομέρου, απαρτίζεται από...
εργαζόμενους, αγρότες, κτηνοτρόφους, αυτοαπασχολούμενους, επιστήμονες, συνταξιούχους και νέους, που κοινό χαρακτηριστικό έχουν την μαχητική στάση για την υπεράσπιση των λαϊκών συμφερόντων, την προσφορά στους καθημερινούς αγώνες για τα τοπικά και όχι μόνο προβλήματα, τη συνεπή στάση ενάντια σε Κυβερνήσεις, ΝΑΤΟ και ΕΕ. Αγωνιστές που ήταν και παραμένουν στην πρώτη γραμμή των αγώνων του λαού.  

ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

         Εκλογική Περιφέρεια ΑΛΥΖΙΑΣ (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1.                 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2.                 ΛΙΑΓΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3.                 ΛΙΑΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
4.                 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.            ΣΑΡΔΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6.            ΤΣΑΜΠΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7.            ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8.                 ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ  ΦΩΤΙΟΥ
                       

Εκλογική Περιφέρειας ΑΣΤΑΚΟΥ (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1.                 ΒΟΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.                 ΓΚΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3.                 ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
4.                 ΔΙΑΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5.                 ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6.                 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
7.                 ΚΟΤΡΟΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8.                 ΚΟΥΜΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9.                 ΛΙΒΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10.             ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
11.             ΜΑΣΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12.             ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13.             ΣΚΟΥΤΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
14.             ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
15.             ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16.             ΤΟΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17.             ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
18.             ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ


Εκλογική Περιφέρεια  ΦΥΤΕΙΩΝ (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1.                 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2.            ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.                 ΚΟΚΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
4.                 ΜΠΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.                 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ