«Η κοινωνία σε θέλει να είσαι απλώς ένα φωτοαντίγραφο, ποτέ ένα πρωτότυπο» Όσσο

Τρίτη, 7 Μαΐου 2019

ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Κατατέθηκε στο Πολυμελές Πρωτοδικείο Αγρινίου το Σάββατο 4 Μάη το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» Αμφιλοχίας.

            Με αισιοδοξία οι υποψήφιοι της «Λαϊκής Συσπείρωσης», δίνουν τη μάχη για να δυναμώσει η «Λαϊκή Συσπείρωση», τόσο στην Περιφέρεια όσο και στο Δήμο.
          Οι υποψήφιοί μας είναι εργάτες, υπάλληλοι, αυτοαπασχολούμενοι, αγρότες, άνεργοι, νέοι, που αγωνίζονται για τα μικρά και μεγάλα προβλήματα της καθημερινότητας, για την ανακούφιση της λαϊκής οικογένειας, εναντιώθηκαν σε όλες τις πλευρές της αντιλαϊκής πολιτικής τόσο σε επίπεδο Δήμου και Περιφέρειας, όσο και των εκάστοτε κυβερνήσεων.
            Δίνουμε τη μάχη ώστε με ισχυρό ΚΚΕ παντού, και στις ευρωεκλογές, να κάνουμε την πραγματική διαφορά. 
Υποψήφιος    Δήμαρχος
ΜΑΛΛΙΟΣ   ΗΛΙΑΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
         Εκλογική Περιφέρεια  ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
            1.   ΒΑΣΙΛΑΚΑ   ΜΑΡΙΑ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
            2.   ΒΛΑΧΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
            3.   ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

            4.   ΔΗΜΟΥ   ΔΙΑΜΑΝΤΩ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
            5.   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
            6.   ΚΑΖΑΚΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
            7.   ΚΑΚΑΡΟΥΝΑ   ΛΕΥΚΟΘΕΑ  του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                            
            8.   ΚΑΠΟΥΛΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΛΑΜΠΡΟΥ
            9.   ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του  ΜΙΧΑΗΛ
          10.   ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
          11.   ΚΗΡΥΚΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
          12.   ΚΟΚΚΑΛΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
          13.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ  του  ΦΩΤΙΟΥ
          14.   ΚΩΣΣΗΣ   ΘΩΜΑΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
          15.   ΜΑΝΗ   ΗΛΙΑΝΑ  του   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                        
          16.   ΝΑΚΑ   ΑΘΗΝΑ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
          17.   ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του  ΑΝΔΡΕΑ                                              
          18.   ΡΑΧΙΩΤΗΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
          19.   ΣΑΚΑΡΕΤΣΑΝΟΥ   ΜΑΡΙΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 
          20.   ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ   ΑΓΛΑΪΑ  του  ΧΑΡΙΛΑΟΥ
          21.   ΣΟΥΛΔΑΤΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ  του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                 
          22.   ΦΑΚΙΤΣΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                          
          23.   ΦΩΛΙΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ  του   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  
          24.   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΖΑΓΚΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                 
Εκλογική Περιφέρεια   ΙΝΑΧΟΥ
1.   ΚΑΤΣΑΝΤΑ   ΠΑΡΘΕΝΙΑ  του  ΑΝΔΡΕΑ
2.   ΚΟΥΤΡΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3.   ΜΑΚΡΗΣ   ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                              
4.   ΜΑΚΡΗΣ   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                               
5.   ΜΑΛΛΙΟΣ   ΘΩΜΑΣ  του  ΙΩΑΝΝΟΥ                                                        
6.   ΜΟΥΡΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                               
7.   ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ   ΑΝΤΙΓΟΝΗ  του  ΘΩΜΑ
8.   ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ                                                   
9.   ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ   ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                              
10.   ΠΟΛΙΤΗ   ΕΛΕΝΗ  του   ΦΩΤΙΟΥ                                                    
11.   ΣΑΛΤΑΟΥΡΑΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12.   ΤΡΙΜΠΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια   ΜΕΝΙΔΙΟΥ
1.  ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ-ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2.  ΚΩΤΣΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.  ΜΗΛΙΩΝΗΣ   ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                               
4.  ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                               
5.  ΤΣΑΚΟΥΜΗ   ΙΩΑΝΝΑ  του  ΓΑΒΡΙΗΛ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
Κοινότητα  ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
1. ΓΚΟΥΜΑ  ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ  Συζ.  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                      
2. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΝΙΣΙΩΤΗΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΜΠΙΤΣΗ  ΝΕΦΕΛΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ  του   ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
5. ΝΤΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                             
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΙΑΝΑ  του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα  ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟΥ
1. ΓΩΓΟΥ  ΙΟΥΛΙΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                    
2. ΚΑΝΤΖΑΣ  ΘΩΜΑΣ  του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΑΡΑΝΙΚΑ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ  συζ  ΦΩΤΙΟΥ 
4. ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗ  ΕΛΕΝΗ  συζ  ΓΕΩΡΓΙΟΥ     
5. ΝΙΚΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του   ΙΩΑΝΝΟΥ
Κοινότητα  ΛΟΥΤΡΟΥ
1. ΘΑΝΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                   
2. ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ  ΣΑΒΒΟΥΛΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 
4. ΦΟΝΙΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ     
5. ΦΡΑΓΚΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του   ΚΩΝ/ΝΟΥ

Κοινότητα  ΜΕΝΙΔΙΟΥ
1. ΚΑΒΟΥΡΙΔΗ-ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΑΝΑΗ  του   ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΜΑΛΤΕΖΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΝΤΙΩΡΑ   ΑΦΡΟΔΙΤΗ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΧΡΥΣΙΚΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του   ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Κοινότητα  ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ  του   ΘΕΟΦΑΝΗ
2. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΑΝΔΡΕΑ
3. ΜΑΚΡΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΞΑΝΘΗ  του  ΛΑΜΠΡΟΥ
5. ΤΣΙΑΝΤΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του   ΧΡΗΣΤΟΥ