«Η κοινωνία σε θέλει να είσαι απλώς ένα φωτοαντίγραφο, ποτέ ένα πρωτότυπο» Όσσο

Κυριακή, 5 Μαΐου 2019

ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ - ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

Καλαϊτζοπούλου Ηλέκτρα – Μερμίγκης Στέλιος - Τηλιγάδας Λευτέρης  
Κατατέθηκε σήμερα το πρωί ο συνδυασμός των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων, ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ.

Τα ονόματα των υποψηφίων ανά εκλογική περιφέρεια έχουν ως εξής:


ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Στέλιος) του Σωτηρίου
Υπoψήφιος δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
1. Δρακόπουλος Ιωάννης του Σπυρίδωνα
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ .
1. Γιαπράκης Ιωάννης του Αναστασίου
2. Γκουρνέλος Ανδρέας του Παναγιώτη
3. Δίπλα Γεωργία του Σπυρίδωνα
4. Ζαραβίνας Μιχαήλ του Σωκράτους
5. Κακαές Φώτιος του Βαΐου
6. Καλαϊτζοπούλου Ηλέκτρα του Αποστόλου
7. Κατσακιώρης Παναγιώτης του Παντελή
8. Κατσαρού Μελπομένη (Μέλπω) του Λάμπρου
9. Κατσιπάνος Γεώργιος του Βασιλείου
10. Κολοβού Ελένη του Κωνσταντίνου
11. Κρικοχωρίτη Ερμιόνη του Ευαγγέλου
12. Λαμπροκωστοπούλου Θωμαΐς του Ιωάννη
13. Λιόντου Αικατερίνη του Μάρκου
14. Μακρυγιάννης Ηλίας του Χρήστου
15. Μερμίγκης Στυλιανός του Ιωάννη
16. Μπαζώρας Ιωάννης του Γεωργίου
17. Μπισδούνης Λάμπρος του Σπυρίδωνα
18. Νείλας Ιωάννης του Παύλου
19. Νταγιάντα Ροδάνθη του Ηλία
20. Ξανθοπούλου Βασιλική (Βίκυ) του Γρηγορίου
21. Πατούλας Ηλίας του Κωνσταντίνου
22. Πελέκης Βασίλειος του Δημητρίου
23. Πρέντζας Δημήτριος του Χαραλάμπου
24. Σπυρέλη Βάια του Στεφάνου
25. Σωτηροπούλου Αφροδίτη του Λάμπρου
26. Ταμπάκης Χαράλαμπος (Χάρης) του Βασιλείου
27. Τζελαλίδης Γεώργιος του Γρηγορίου
28. Τηλιγάδας Ελευθέριος (Λευτέρης) του Νικολάου
29. Φραγκοπούλου Γιαννούλα (Γιάννα) του Ευθυμίου
30. Φραγκούλης Λεωνίδας του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ .
1. Μπακογιάννη Γιαννούλα (Γιάννα) του Ελευθερίου
2. Ξανθοπούλου Ελένη του Νικολάου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΤΙΕΩΝ .
1. Καραγιαννόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου
2. Λαμπροκωστόπουλος Ιωάννης (Αντάρας) του Βασιλείου
3. Μάγου Γεωργία του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ .
1. Αποστολοπούλου - Τζωρτζοπούλου Ξανθή του Ευστρατίου
2. Σιαμπαλή Χρυσούλα του Χρήστου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ .
1. Καραγεώργου Παναγιώτα του Μιχαήλ
2. Κατσακιώρη Νικολέτα (Λέτα) του Παντελή
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ .
1. Γίδαρης Κωνσταντίνος του Λάμπρου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ .
1. Κατσιπάνου Μαγδαλινή του Βασιλείου
2. Παπαζήση Χάιδω του Παναγιώτη
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΜΠΥΛΙΩΝ .
1. Τσοβόλας Ελευθέριος (Λευτέρης) του Φωτίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ .
1. Γερολιμίνη Νικολέτα του Ανδρέα
2. Κουτσομπίνα Κωνσταντούλα του Γεωργίου
3. Μοσχονά Αλεξάνδρα (Αλέκα) του Χρήστου