«Η κοινωνία σε θέλει να είσαι απλώς ένα φωτοαντίγραφο, ποτέ ένα πρωτότυπο» Όσσο

Τρίτη 19 Απριλίου 2011

Ο Παναιτωλικός 4-0 τον Ιωνικό

Νίκη με ευρύ σκορ για τον Παναιτωλικό με αντίπαλο τον Ιωνικό, σήμερα, στα πλαίσια της 31ης αγωνιστικής. Ο Παναιτωλικός έχοντας πλήρη υπεροχή σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού σκόραρε τέσσερις φορές. Στο 37ο λεπτό ο Γιώργος Θεοδωρίδης άνοιξε το σκορ με μακρινό σουτ. Με αυτό το σκορ οι ομάδες μπήκαν στα αποδυτήρια ενώ στην επανάληψη ο Ρότσα (62') και ο Γιάννης Πασάς (80', 84') διαμόρφωσαν το τελικό 4-0.
Παναιτωλικός: Τσενάμο, Θεοδωρίδης, Μπελεβώνης (57' Παλαιολόγος) ,Παππάς (60' Καραμαλίκης), Βούκοβιτς, Ετζενγκέλε, Ρότσα, Μπαϊκαρά, Γκούρμα, (76' Πασάς), Αναστασιάδης, Κούσας
ΙΩΝΙΚΟΣ (Μίκι Τσίρκοβιτς): Θεοδωρόπουλος, Αρβανίτης, Βλάχος, Γιόνδης (78’ Χιονίδης), Πασάς, Σπυριδάκης, Παπαδόπουλος, Ερρίκος, Μεϊντής, Ρουσάκης, Πολίτης.
- ΜVP της αναμέτρησης ψηφίστηκε ο Γιώργος Θεοδωρίδης, ενώ κόπηκαν 2,969 εισιτήρια.